BİYOGRAFİ

Mimarlık yıllarına Prof. Dr. Muammer Onat, Yüksek Mimar Mehmet Konuralp ve Yüksek Mimar Alain Didinal ile yurt içi, yurt dışı kentsel tasarım ve yarışma projelerindeki deneyimlerden sonra, 1988 Yılında OSMAN YÜCEL AYSUN adıyla mimarlık faaliyetlerini sürdürmüştür. 26.03.1996 tarihinde İstanbul’da kurulan Arke Tasarım İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. firması ile devam etmektedir. Bu tarihten itibaren hem İstanbul’da hem de Denizli’de aktif mimarlık ve inşaat faaliyetlerini sürdürmektedir.

Arke; kurulduğu günden bu güne Bireysel, Şirketler, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına, oteller, Hastaneler iş Merkezleri, Alış Veriş Merkezleri ve Sosyal amaçlı yapıların (Kongre ve Kültür Merkezi, Sinema, Konferans Salonu) mimari ve iç mimari projelerini üretmekte olup bu projelerin inşaatlarını, iç mimarilerini gerçekleştirip inşaatın bitimine kadar olan tüm aşamalarını tamamlamaktadır

Detaylar

Projeler

Mimarlık yıllarına Prof. Dr. Muammer Onat, Yüksek Mimar Mehmet Konuralp ve Yüksek Mimar Alain Didinal ile yurt içi, yurt dışı kentsel tasarım ve yarışma projelerindeki deneyimlerden sonra, 1988 Yılında OSMAN YÜCEL AYSUN adıyla mimarlık faaliyetlerini sürdürmüştür.